KURUMSAL

Canerkek Spor Giyim Tekstil San. Tic. Ltd. Şti..

            1970’li yılların başında ticari faaliyetlerine başlayan bugünkü adıyla CANERKEK SPOR GİYİM TEKSTİL SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Konya’da kurulmuştur. Kurulduğu tarihten itibaren müşteri memnuniyetini herzaman ön planda tutan şirketimiz, kaliteli ürün ve dürüst ticaret anlayışıyla bugün 13 noktada, 3.000 m2 satış alanında ve 100’e yakın çalışanıyla hizmetlerine devam etmektedir.

            CANERKEK SPOR, adidas, Puma, Reebok, Lacoste, New Balance, Fred Perry, Superga, Diesel, Tommy Hilfiger, Esprit, Jacques Lemans, Converse, Hummel, Onitsuka Tiger, Dockers, Cat, Harley Davidson, Lumberjack, U.S Polo A.S.S.N , Mavi, Jack&Jones, Cazador, Arena, Lotto, Altis, Molten, Wilson, Butterfly, Rubenis, Dunlop markaları başta olmak üzere 50 nin üzerinde markanın bölgedeki tek yetkili satıcısı olmakla birlikte, her geçen gün yeni markaları sizlerle buluşturmaya devam etmektedir.

            Perakendecilik ve toptancılık sektöründeki 40 yıllık tecrübesi ve yeni nesil yöneticileri ile birlikte internet ortamındaki satış ağı olan www.sporjinal.com u 2012 yılından itibaren kurmuş bulunmaktadır.

 

CANERKEK SPOR GİYİM

TEKSTİL SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

Mevlana Vergi Dairesi 200 020 2220 KONYA

Ticaret Sicil No: 29358

Merkez : Sahipata Mahallesi Mimar Muzaffer Caddesi Onur İşhanı No: 26 K1/101 Meram / KONYA

Tel :332 351 77 43 

Tüm hakları saklıdır.