MAĞAZALARIMIZ


Canerkek Spor adidas Mağazası Kent Plaza AVM

Adres

:

Bedir Mah. Ataseven Caddesi No: 2  Kentplaza A.V.M. İçi Kat 2 - D5 Selçuklu / KONYA

Telefon

:

0332 501 05 00

E - Posta

:

kentplaza@canerkekspor.com

Canerkek Spor adidas Mağazası Kule Site AVM

Adres

:

Feritpaşa Mah. Kule Caddesi Kulesite A.V.M. İçi No: 36 Selçuklu / KONYA

Telefon

:

0332 233 10 60

E - Posta

:

kule@canerkekspor.com

Canerkek Spor adidas Zafer Mağazası

Adres

:

Sahibata Mah. Alaaddin Bulvarı No: 52 - D Meram / KONYA

Telefon

:

0332 353 95 34

E - Posta

:

zafer@canerkekspor.com

Canerkek Spor Corner Mağaza

Adres

:

Hamidiye Mah. Kazım Karabekir Caddesi 4/A KONYA

Telefon

:

0332 350 11 62

E - Posta

:

corner@canerkekspor.com

Canerkek Spor adidas Outlet Mağazası Kipa AVM

Adres

:

Akıncılar Mah. Sille Cad. Kipa A.V.M. İçi Zemin Kat No: 2 Selçuklu / KONYA

Telefon

:

0332 247 57 56

E - Posta

:

kipa@canerkekspor.com

Canerkek Spor Outlet Mağazası

Adres

:

Bosna Hersek Mah. Kampüs Karşısı Total Petrol İçi 250 / G Selçuklu / KONYA

Telefon

:

0332 241 04 64

E - Posta

:

kampus@canerkekspor.com

Canerkek Spor adidas Mağazası M1 Tepe Real AVM

Adres

:

Yazır Mah. Doç. Dr. Halil Ürün Cad. M1 Real A.V.M. İçi No : 4 Selçuklu / KONYA

Telefon

:

0332 265 34 33

E - Posta

:

real@canerkekspor.com

Canerkek Spor Toptan Satış Mağazası

Adres

:

Musalla Bağları Mahallesi Kazım Ayvaz Sokak No: 64 Selçuklu/KONYA

Telefon

:

0332 236 20 08

E - Posta

:

sportoptan@canerkekspor.com

 

Tüm hakları saklıdır.